Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Jak hodnotíte studium na VOŠ Poděbrady z pohledu uplynulých 10 let?

Odpovídali absolventi z roku 2002:

Lenka: Nemohla jsem si vybrat lépe… Já si nemůžu na nic stěžovat, myslím si, že jsme dostali správnou míru praxe i teorie a příprava pro zaměstnání byla nenahraditelná, nechápu, proč někteří spolužáci pokračovali ve studiu na dalších školách jenom kvůli honbě za titulem.

Radka: Výborně, byla jsem nadšená z cestovního ruchu, který mi je bližší než hotelnictví. Oproti VŠ více praxe a předmětů uplatnitelných v praxi. Jazykové i ekonomické znalosti na velmi vysoké úrovni.

Lenka: Velmi dobře, doplnění ekonomického přehledu, který jsem z humanitního osmiletého gymnázia neměla, kombinaci studia a praxe vidím dodnes jako velmi přínosnou pro další praxi, myslím, že mi to i pomohlo při hledání prvního zaměstnání, nebyla jsem „pouze“ absolvent, ale ovládala kancelářské práce, počítače, jednání se zákazníky…

Veronika: Studium bylo pro mne velkým přínosem, rozšířila jsem si obzory, zdokonalila se v jazycích a byla jsem perfektně připravena k výkonu povolání…

Šárka: Super vzpomínky, super učitelé, super kvalitní některé předměty, skvělá možnost výjezdu do zahraničí.

Dana: Díky studiu na VOŠ Poděbrady mohu pracovat v oboru, který mě baví a díky tomu, že jsem „přičichla“ vysoké gastronomii, tak snad i odborně. Díky školním praxím a účastí na gastronomických akcí (catering) jsem získala kontakty, které dodnes využívám.
Škoda, že se v Poděbradech nedá studovat vysoká škola, určitě bychom si nejen já, ale i spousta dalších absolventů rádi doplnili vzdělání.

Veronika: Já bych tímto chtěla vyjádřit svůj dík za perfektní studium, které mi VOŠka poskytla, vstřícný přístup všech učitelů, možnosti praxe a přivýdělku a v neposlední řadě také učitelskému sboru za jejich snahu a péči. Ráda na studium vzpomínám, na Poděbrady mám řadu nádherných vzpomínek :-).

Tomáš: Děkuji za dobrou přípravu do života celému učitelskému týmu! Snad vám to dodá energii…Přál bych vám, aby vás práce bavila.