Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

První psychická pomoc s Klárou

Není Ti dobře a potřebuješ pomoc?

Není Ti dobře ze situace doma, ve škole, mezi kamarády? Trápí Tě vztahy, školní povinnosti, ztráta někoho blízkého anebo se jen potřebuješ rozhodnout a nejde to? Máš strach, vztek, cítíš smutek a vypovídání se kamarádovi/kamarádce již nepomáhá? Možná Ti jen není psychicky dobře a nevíš, co se s Tebou děje. V situacích, kdy cítíš, že řešení nezvládáš vlastními silami, že Ti problémy přerůstají přes hlavu, napiš na e-mail klara@hotelovkapodebrady.eu a společně zkusíme najít cestu, jak vystrčit hlavu nad hladinu. První psychická pomoc probíhá dvěma způsoby:

Osobní schůzka

Vždy 2. středu v měsíci budu ve společenské místnosti hotelu Junior k zastižení mezi 14 a 18 hodinou. Osobně se můžeme sejít až 3x a mluvit o tom, jak se cítíš, co tě trápí a jak z toho ven. Konzultace jsou anonymní a zdarma (hrazené školou). Jediné, co je třeba udělat, je požádat o termín na výše zmíněném e-mailu.

Nadcházející termíny konzultací:

  • středa 18.10. od 14 do 18h,
  • středa 15.11 od 14 do 18h,
  • středa 13.12. od 14 do 18h.

E-mailová poradna

E-mail slouží nejen k objednání termínu. E-mailová poradna je anonymní pomoc, podpora, která Ti může poskytnout nejen prostor se z trápení "vypsat", ale také dát nabídku různých řešení situace včetně odborných kontaktů a doporučení. Můžeš napsat kdykoliv, odpovím Ti do týdne.

Nemusíš na to být sám/a, i zlým obdobím se dá projít dobře. Jsem tady pro vás.

Klára