Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Není Ti dobře a potřebuješ pomoc?

Není Ti dobře ze situace doma, ve škole, mezi kamarády? Trápí Tě vztahy, školní povinnosti, ztráta někoho blízkého anebo se potřebuješ rozhodnout a nejde to? Máš strach, vztek, cítíš smutek a vypovídání se kamarádovi/kamarádce již nepomáhá? Možná Ti jen není psychicky dobře a nevíš, co se s Tebou děje. V situacích, kdy cítíš, že řešení nezvládáš vlastními silami, že Ti problémy přerůstají přes hlavu, v situacích kdy potřebuješ pomoc, napiš na e-mail: klara@hotelovkapodebrady.eu

První psychická pomoc probíhá dvěma způsoby:

Osobní schůzka
Vždy dvě středy do měsíce budu ve vychovatelně hotelu Junior k zastižení mezi 14 a 18 hodinou. Osobně se můžeme sejít až 3x a mluvit o tom, jak se cítíš, co tě trápí a jak z toho ven. Co mi povíš, zůstane jen mezi Tebou a mnou, když to tak budeš chtít. Jediné, co je třeba udělat, je požádat o termín na výše zmíněném e-mailu.

Nadcházející termíny konzultací:

  • ST 8.12. od 14 do 18h
  • ST 15.12.od 14 do 18h
  • ST 12.1. od 14 do 18h
  • ST 26.1. od 14 do 18h

E-mailová poradna je anonymní pomoc, podpora, která Ti může poskytnout nejen prostor se z trápení "vypsat", ale také dát nabídku různých řešení situace včetně odborných kontaktů a doporučení. Můžeš napsat kdykoliv, odpovím Ti do týdne.

Když budeš chtít, nemusíš na to být sám/a, jsem tady pro Tebe.

Klára