Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Krizová interventka Mgr. Klára Neumannová

klara@hotelovkapodebrady.eu

Není Ti dobře a potřebuješ pomoc?

Není Ti dobře ze situace doma, ve škole, mezi kamarády? Trápí Tě vztahy, školní povinnosti, ztráta někoho blízkého anebo se potřebuješ rozhodnout a nejde to? Máš strach, vztek, cítíš smutek a vypovídání se kamarádovi/kamarádce již nepomáhá? Možná Ti jen není psychicky dobře a nevíš, co se s Tebou děje. V situacích, kdy cítíš, že řešení nezvládáš vlastními silami, že Ti problémy přerůstají přes hlavu, v situacích, kdy potřebuješ pomoc, domluv si se mnou schůzku.

Pokud vás trápí právě to anebo třeba něco úplně jiného, neváhejte se objednat na termín První psychické pomoci ve středu 25. 1. 2023 od 14 do 18 hod.

Konzultace probíhají ve společenské místnosti na hotelu Junior. Jsou zdarma a anonymní. Jsem tady také pro učitele a další pedagogické pracovníky.
I zlým obdobím se dá projít dobře. Jsem tady pro Vás.

První psychická pomoc probíhá dvěma způsoby:

Osobní schůzka
Vždy dvě středy do měsíce budu ve vychovatelně hotelu Junior k zastižení mezi 14 a 18 hodinou. Osobně se můžeme sejít až 3x a mluvit o tom, jak se cítíš, co tě trápí a jak z toho ven. Co mi povíš, zůstane jen mezi Tebou a mnou, když to tak budeš chtít. Jediné, co je třeba udělat, je požádat o termín u p. vychovatele Brychty.

E-mailová poradna je anonymní pomoc, podpora, která Ti může poskytnout nejen prostor se z trápení "vypsat", ale také dát nabídku různých řešení situace včetně odborných kontaktů a doporučení. Můžeš napsat kdykoliv, odpovím Ti do týdne.