Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Milí studenti, milé studentky,
venku začíná jaro, slunce svítí a doufám, že se máte dobře. Zároveň závěr školního roku může být spojen s vyšší mírou stresu a napětí. Pokud vás trápí právě to anebo třeba něco úplně jiného, neváhejte se objednat na termín První psychické pomoci následující májové termíny:

  • středa 11. 5. 2022 (14:00-18:00),
  • středa 25. 5. 2022 (14:00-18:00).

Ozvat se mi můžete také na e-mail klara@hotelovkapodebrady.eu. E-mail slouží jako psychologická podpora a také ke sjednání termínu osobní konzultace. Konzultace probíhají ve společenské místnosti na hotelu Junior. Jsou zdarma a anonymní. Jsem tady také pro učitele a další pedagogické pracovníky.

I zlým obdobím se dá projít dobře. Jsem tady pro Vás.

Klára


Není Ti dobře a potřebuješ pomoc?

Není Ti dobře ze situace doma, ve škole, mezi kamarády? Trápí Tě vztahy, školní povinnosti, ztráta někoho blízkého anebo se potřebuješ rozhodnout a nejde to? Máš strach, vztek, cítíš smutek a vypovídání se kamarádovi/kamarádce již nepomáhá? Možná Ti jen není psychicky dobře a nevíš, co se s Tebou děje. V situacích, kdy cítíš, že řešení nezvládáš vlastními silami, že Ti problémy přerůstají přes hlavu, v situacích kdy potřebuješ pomoc, napiš na e-mail: klara@hotelovkapodebrady.eu

První psychická pomoc probíhá dvěma způsoby:

Osobní schůzka
Vždy dvě středy do měsíce budu ve vychovatelně hotelu Junior k zastižení mezi 14 a 18 hodinou. Osobně se můžeme sejít až 3x a mluvit o tom, jak se cítíš, co tě trápí a jak z toho ven. Co mi povíš, zůstane jen mezi Tebou a mnou, když to tak budeš chtít. Jediné, co je třeba udělat, je požádat o termín na výše zmíněném e-mailu.

E-mailová poradna je anonymní pomoc, podpora, která Ti může poskytnout nejen prostor se z trápení "vypsat", ale také dát nabídku různých řešení situace včetně odborných kontaktů a doporučení. Můžeš napsat kdykoliv, odpovím Ti do týdne.

Když budeš chtít, nemusíš na to být sám/a, jsem tady pro Tebe.

Klára