Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Maturitní ples 2024

Představte si noc plnou hudby, světel, třpytek a elegance. Přesně taková byla naše Magická noc, která se uskutečnila 17. března 2024 v pražském Paláci Žofín.

Hned na začátku plesu proběhla premiéra našeho maturitního videa, aby se hosté mohli naladit na atmosféru celého plesu, který se odehrával v duchu secese a oživlých obrazů. Hned poté následovalo vystoupení Sokol Pražský akrobatický rock’n’roll a slavnostní nástupy jednotlivých tříd. Pak už si každý maturant užil svoji chvilku slávy na červeném koberci při přebírání své šerpy.

Nechyběl ale ani sběr zlata, přebírání putovního poháru pro organizátory plesu nebo vystoupení kapel Jel-Band a Fortuna 77. Naši hosté také mohli během večera hlasovat a zvolit tím Múzy letošního plesu. Celá noc byla slavnostně zakončena hromadným odšerpováním a půlnočními překvapeními.

Děkujeme všem, kteří se na přípravách večera podíleli, našim sponzorům a také všem, kteří se rozhodli tento jedinečný večer prožít s námi. Největší poděkování ale patří našemu organizačnímu týmu a paním učitelkám Ing. Veronice Kukačkové, Mgr. Evě Keclíkové a Ing. Emě Douděrové.

Myslím, že se vše povedlo, jak mělo a všichni zúčastnění si večer užili. My na naši Magickou noc budeme vzpomínat díky skvělým fotkám a videím, na které se můžete podívat na stránkách školy.

Za organizační tým maturitního plesu
Eliška Sýkorová, 4.D