Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Expediční výcvik DofE

DofE je vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do dovršení 25 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas.

Na naší škole jsme do programu zapojeni od roku 2002, zažili jsme snad všechny etapy rozvoje tohoto programu a dává nám smysl. Naučíte se postupně zaměřovat se na to, co v životě chceš. Zjistíš, jak jednodušší pro mnohé z nás je dostávat úkoly a i když na ně nadáváme, je snazší pro nás je plnit, než jít sám za svým cílem, než sám čelit kritice, než sám překonávat překážky. Proč? Protože máš sen a chceš ho zrealizovat. Tvé přání je pro tebe motor. A víš co? Zkus se teď! Posadit se a věnovat 10 minut svého času myšlenkám "co já to vlastně chci?"

Tak jaké to bylo? Znáš svůj sen? Nebo nevíš? Zajímavé je, že je úplně jedno, jak nemožnou vizi o svém životě máš. Nejdůležitější je se do ní pustit a věnovat pozornost tomu, co chceš, i když se to zdá být zrovna v tuhle chvíli nemožné dosáhnout. Podpoříme tě, s námi zjistíš, kolik možností k realizaci svého snu vlastně máš. Dostaneš naši plnou podporu. Jediné co je třeba, je tvé rozhodnutí. Tvé "ano". A dostaneš příležitost splnit si, co chceš.

Stačí se připojit.

Kontaktní osoby: Jana Šimáková 777323491, Karel Novák – Hotel Junior 1.patro ... vychovatelé a Lenka Procházková – 1.patro škola (rohová kancelář za nástěnkou s rozvrhy)

Více na www.dofe.cz

Chceš vyzkoušet možnosti, co program nabízí ...je jedno jak začneš ...můžeš třeba začít hned  zážitkem ...absolvuj expedici ...a pak se rozhodni, je-li program Dofe ta tvá cesta pro splnění tvých snů ...zde nabízíme možnost doslova šitou na míru ...právě v nabídce, váháš?

Příležitosti přichází a odchází. Co uděláš?

STŘÍBRNO-ZLATÁ EXPEDICE

Jelikož víme, že někteří z vás mají účastníky, kterým chybí k dokončení úrovně stříbrná nebo zlatá expedice a na vašem místním centru letos takovou expedici neplánujete, domluvili jsme se s externím poskytovatelem expedic na uskutečnění stříbrno-zlaté expedice. Jedná se o společnost 3E Outdoors. Jejich zaměstnanci jsou proškoleni expedičním školením programu DofE a jsou podrobně seznámeni s veškerými podmínkami.

Expediční výcvik by probíhal telefonicky / přes skype, proběhla by cvičná i ostrá expedice.

Termíny jsou následující:

  • Cvičná 1. 9. 2017 – 3. 9. 2017 (Orlické hory).
  • Ostrá 21. 9. 2017 – 24. 9. 2017 (Šumava).

Účel expedice si stanoví tým, který bude vytvořen. Společnost 3E Outdoors obě oblasti velmi dobře zná a trasy budou přizpůsobeny týmu.

Cena za expediční výcvik, cvičnou (2 noci) a ostrou expedici (3 noci) je 3.350 Kč. V této ceně je školitel a hodnotitel, ubytování v kempech. Účastníci by platili navíc cestu a stravu.

Národní kancelář přispěje na tuto expedici každému účastníkovi 1000 Kč.

Pro bližší informace kontaktujte Kateřinu Patákovou: katerina.patakova@dofe.cz