Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

POZNÁVACÍ VÝLETY, EXKURZE

Labutí píseň 3. VOŠ
Labutí píseň 3. VOŠ22. 05. 2009

Traduje se, že labutě zpívají před svou smrtí nejkrásněji. Studentům končícího 3. ročníku Vyšší odborné školy hotelnictví a turismu v Poděbradech sice o život naštěstí nejde, ale rozhodli se uzavřít svoje tříleté působení v Poděbradech rovněž kulturně.

Odborná exkurze 1.C
Odborná exkurze 1.C03. 12. 2008

Dne 27. 11. uskutečnila třída 1.C odbornou exkurzi do Prahy. Navštívili jsme hotel Palace a hotel Radisson SAS Alcron.

Zájezd do Francie a Švýcarska
Zájezd do Francie a Švýcarska10. 10. 2008

Po malém zpoždění již vyjíždíme směr Strasbourg což je první cíl našeho týdenního cestování po Francii a Švýcarsku. Ze Strasbourgu se již vydáváme do nejzachovalejšího města Alsaska s jednotným historickým centrem, které je zároveň i správním střediskem této oblasti.

Pizzeria Bello Mondo 2.B
Pizzeria Bello Mondo 2.B14. 05. 2008

Třída 2.B na exkurzi v Pizzerii Bello Mondo

Pizzeria Bello Mondo
Pizzeria Bello Mondo25. 04. 2008

Třída 1.A a 1.C na exkurzi v Pizzerii Bello Mondo

Lyon  2. 3. - 9. 3. 2007
Lyon 2. 3. - 9. 3. 200720. 03. 2007

Patek... třetí hodina odpoledne... Skupinka poděbradských studentů ho netrávila doma, u televize, s přáteli nebo s rodinou jako ostatní... | ale se svým batohem a  vlezlou zimou na pražském autobusovém nádraží. Zima ale odešla, když jsme nastoupili do autobusu, který jel směr Francie-Lyon.

Poznávací zájezd studentů VOŠ
Poznávací zájezd studentů VOŠ05. 02. 2007

Organizace téměř bez chybičky, památky skvěle zvolené…Těší nás, že jsme se opět dostaly tam, kam bychom se normálně nepodívaly. Byl to moc příjemně strávený prodloužený víkend.

Paříž a zámky na Loiře
Paříž a zámky na Loiře02. 02. 2007

Paříž... Kdo tam nebyl, nepochopí, co to znamená cit pro umění. Je to místo, kde se nachází vše, co je člověk schopen od města očekávat, místo, které nikoho nezklame a kde si každý najde to své. | Náš zájezd začal zhruba ve tři hodiny, když si všichni cestující našli svá místa v autobuse částečně zaplněném chrudimským gymnáziem.

Belgie & Lucembursko
Belgie & Lucembursko05. 02. 2007

Kolem půl páté hodiny odpolední se začali scházet studenti ze druhého a třetího ročníku u Hotelové školy v Poděbradech. Když jsem dorazila, většina účastníků zájezdu již postávala u hotelu Junior. Všichni se nervózně střídali na toaletě, kontrolovali si pasy a peníze. Přijel modrý autobus Jiráček, kde nás čekala skupina žáků z Gymnázia v Chrudimi. Naložili jsme zavazadla a zabrali si co nejlepší místa. Sotvaže jsme dosedli, ozval se mikrofon. Pan Krušina z Chrudimi, náš budoucí průvodce, nám představil řidiče, Frantu a Vláďu. Bylo nám oznámeno, že jsme v nově nastříkaném autobuse vysoké kvality.

Návštěva pivovaru
Návštěva pivovaru05. 02. 2007

Tak už přišla první zkouška našich starších spolužáků – maturita nanečisto. Zatímco oni se potili nad záludnými otázkami, naše třída 2.A vyjela na odbornou exkurzi do Plzeňského pivovaru. Autobus měl sice zpoždění, dálnice byly ucpané, ale jinak cesta byla fajn...

Pizzeria Bello Mondo
Pizzeria Bello Mondo05. 02. 2007

Exkurze 21. 9. 2005 Pizzeria Bello Mondo Jiřího náměstí 4/I Poděbrady Třída: 2.A Vyučující: Bc. Roubíčková

ŠKOLNÍ ZÁJEZD DO LONDÝNA A OKOLÍ
ŠKOLNÍ ZÁJEZD DO LONDÝNA A OKOLÍ05. 02. 2007

Náš zájezd do Londýna proběhl od 9. - 14. května 2005. Cesta tam trvala kolem 20 hodin, ale stálo to za to! Z Francie do Anglie jsme jeli Euro tunelem, z kterého jsme byli pochopitelně nadšeni...

Poznávací zájezd do Paříže
Poznávací zájezd do Paříže05. 02. 2007

Začátkem října jsme my, studentky Hotelové školy v Poděbradech, navštívily ta nejkrásnější místa Francie. Naším prvním cílem byla Paříž, kde se nám naskytl dlouho očekávaný pohled na Eiffelovu věž. Mnohé z nás musely překonat svůj strach z výšek...