Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

AKCE DM – JARO 2023

TAK JÁ LETÍM!

Navštívili jsme pražské divadlo STUDIO DVA. V minulosti už jsme tady viděli představení Vysavač s Bohumilem Kleplem a DNA s Annou a Bolkem Polívkovými. Obě se nám moc líbila, a když se objevila možnost jet na další, dlouho jsme se nerozmýšleli. Tentokrát nás čekalo představení „Tak já letím!“, které odehrála legendární Anička Polívková sama.

Mezi diváky se nenašel jediný člověk, který by se během celého představení minimálně jednou nerozesmál nahlas. Z divadla jsme tradičně odcházeli nadšení a při zpáteční cestě jsme si dokola opakovali některé vtipy, které jsme ten večer slyšeli.

SESTRA V AKCI

Několik studentů se vydalo do Prahy ještě jednou, aby zhlédli muzikál „Sestra v akci“, a ještě víc si tak rozšířili své kulturní obzory.

SÁZENÍ TULIPÁNŮ

Zasadili jsme spoustu tulipánů, aby to v okolí naší školy bylo o něco barevnější. Se sázením nám pomohla paní učitelka Valentová a pan Novák.

PŘESAZOVÁNÍ POKOJOVEK

V rámci dobrovolnictví jsme, stejně jako loni, přesadili rostlinky rýmovníku, zelence a různých sukulentů, které budeme v červnu prodávat na školním School Food Festu. Výtěžek pošleme rezervaci zubrů v Milovicích.

V ČERVNU JEDEME DO PRAŽSKÉ ZOO

Loni měl výlet do zoo velký úspěch, tak jsme se ho rozhodli zopakovat a v pondělí 5. června pojedeme s panem Novákem a panem Brychtou do Prahy, abychom zase mohli obdivovat slony, žirafy a spoustu dalších tvorů.

Veronika Skalická, III.C