Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ CEN V DOX V PRAZE

Všichni se už těšili na poslední školní den. My, vedoucí DofE, jsme se těšili dvojnásob.

Poslední školní den na naší škole totiž zároveň probíhalo slavnostní předávání cen absolventům bronzových a stříbrných stupňů.

Společně s Lenkou Procházkovou jsme dne 17.6.2016 doprovázeli na ceremonii 3 naše studentky. Ceremonie byla pro větší pohodu rozdělena do dvou bloků, aby si to skutečně všichni užili naplno. Obě moderoval bývalý ředitel, t.č. starosta DofE, Ondra. Představili se nám noví partneři programu, poslechli jsme si hru na dudy, a dokonce se tu i tančilo… Závěrečným představením byl totiž tanec se psem.

Na závěr nás čekalo příjemné popovídání s ostatními účastníky, s celým vedením DofE a přítomnými patrony u výborného pohoštění. Bonusem byly fotky účastníků a jejich vedoucích, které jsme si už hotové odváželi přímo z akce.

A kdo byli naši hlavní aktéři?

Tentokrát slavnostně převzala svůj diplom a odznak:

Adéla Nepovímová : BRONZ
Michaela Šimánková: BRONZ
Zuzka Víznerová: STŘÍBRO

Posílám éterem velikou gratulaci a jsem vděčná, že jsme u toho s Lenkou Procházkovou mohly být. I pro nás obě je to jistá forma ohodnocení!

Holky, děkuji za vaše nasazení, že jste dosáhly svých cílů  a nezalekly se žádných překážek.

A novinky v rámci programu:

Naše řady rozšířil sám vedoucí vychovatel Karel Novák v roli hodnotitele expedic. V září se spouští aplikace deníčku do mobilních telefonů... Teď se to musím naučit obsluhovat, ale těšte se, když to zvládnu já, zvládne to každý z vás a už nebudou ty úmorné knížky, co vás nebaví psát :-). Hurá!!! Dnes v budově Centra DOX bylo možné zhlédnout hned tři zajímavé výstavy...

Krásné prázdniny všem!!!      
Jana Šimáková