Hotelová škola Poděbrady

Hotelová škola Poděbrady

Středočeský krajAEHT

Bacardi-Martini Poděbrady Cup 2011

Jubilejní 10. ročník – 16. března 2011

MENU

SPONZOŘI AKCE

NÁZORY SOUTĚŽÍCÍCH 

 

CZ

Pozvánka na barmanskou soutěž (PDF)

EN

Propozice soutěže (PDF)
Pozvánka na barmanskou soutěž (PDF)

 

Jak to všechno začalo?
V roce 2000 se na naší škole poprvé uskutečnil nultý ročník barmanské soutěže Bacardi-Martini Junior Cup. V počátku jeho vzniku podporovala juniory v celém rozsahu firma Alkometa. Za dobu trvání juniorského klání prošla soutěž řadou organizačních změn.
Generálním sponzorem se stala firma Brown-Forman Czech & Slovak Republic, s.r.o.
Soutěž dále podporuje firma Poděbradka, Rauch, Zanzibar, Pivovar Nymburk, Plzeňský Prazdroj, firma Brudra, Segafredo, Pekařství Martínek a řada dalších. Mediálním partnerem a sponzorem věcných cen letošní soutěže je časopis Gastro plus.

Jak to bude v roce 2011?
Již den předem tj. 15. března 2011 v odpoledních hodinách proběhne registrace všech účastníků, slavnostní zahájení, včetně porady s komisaři CBA a první zkouška barmanů ve formě testu.
Pro všechny zúčastněné a sponzory uspořádáme večer slavnostní raut.

Dne 16. března 2011 se uskuteční 10. ročník mezinárodní cocktailové soutěže Bacardi-Martini Poděbrady Cup v Domě dětí a mládeže Symfonie v Poděbradech. Soutěžit se bude od 8 hodin do 15 hodin a následně proběhne slavnostní vyhlášení výsledků.
Soutěž je přístupná veřejnosti, která kromě samotného barmanského klání může sledovat i doprovodný zábavný program.

Tím to ovšem nekončí. Pro zahraniční účastníky a zájemce z řad barmanů připravujeme program i na 17. března 2011.

Ještě jednou si dovolujeme oslovit Vás všechny, kteří máte chuť zapojit se do příprav jubilejního ročníku a být u oslav s námi.
Vaše náměty a nápady a samozřejmě Vaši přítomnost uvítáme.
Kontaktujte nás, prosím, na uvedených emailových adresách.
Ing. Eva Marešová – maresova@hsvos.cz
Mgr. Eva Keclíková – keclikova@hsvos.cz

Děkujeme a těšíme se nejenom na Vaši podporu, ale i na setkání s Vámi!

 


 

Dobrý den, paní ředitelko!

Jak jsem již avizoval, rád podpořím 10. ročník Bacardi-Martini Cupu, který proběhne v březnu příštího roku. Jak je uvedeno na webu, tak já osobně moc nápadů nemám a jako nejjednodušší se mi jeví finanční podpora akce. Pokud by to bylo pro školu OK, tak si myslím, že se jeví jako přiměřená částka 5.000 Kč. Vše bychom vyřešili darovací smlouvou.

Je hezké, že se podařilo tuto barmanskou soutěž udržet, o trochu méně příjemné je, že to je již jedno desetiletí, kdy jsme začínali s jejím pořádáním...

Petr S t u d n i č k a 

 


 

Ze soutěže Bacardi-Martini Poděbrady Cup 2010 jsem si odvezl hlavní cenu - Dvoudenní pobyt pro dvě osoby v Hotelu The Augustine Prag. Vše co bylo na dárkovém poukazu bylo dodrženo. Domluva byla výborná, ubytování bylo velice luxusní, praxe na baru byla pro mě velmi přínosná a poučná, večeře se snídaní pro mě byly jedním gurmánským zážitkem a chování všech bylo na nejlepší úrovni. Tudíž jsem si tuto cenu v plné míře užil a byla pro mě velikým zážitkem a do budoucna přínosem.

S pozdravem Jan Trávníček
SOŠ a SOU Polička